______________________________

Jestli se chce někdo přidat, tak TADY
Dodělejte si profily
Vytvořte si už články na povídky atd.
Diskuze - chcete další lidi na blog nebo stačí?

________________________________2Díl ○->...Láska?nic pro mě

21. prosince 2009 v 14:46 | Sayuu Hanasaki |  Láska?Nic pro mě
Noo..takže další dílek mojí ff..Ale je trochu slabší, protože nebyly moc nápady..Tak to prosím omluvte n_n xD

Bylo asi šest hodin večer a my sme se s Kaori málem pozabíjeli.Hádali sme se kvůli úplným pitomostem.Nejdřív kdo si sedne první ke šminkám, potom o oblečení a na konec o boty.Když sme se s Kaori konečně s pošťuchováním vypravili na cestu, bylo něco kolem čtvrt na osm.Sasori s Narutem a nějakým klukem už čekali před Apollem.Evidentně přišli taky před chvilkou, protože ani neměli žádný prupovídky o tom, že jdeme pozdě nebo tak něco.
Jak sme se k nim tak blížili, všimla sem si toho tajemného kluka co stál vedle Naruta.Někoho mi připomínal, ale na to byla až moc velká tma na to, abych ho poznala.
,,Hej Kaori nevíš co je to za osobu jak stojí vedle Naruta?'' zeptala sem se mojí drahé sestry.
,,Ty si ho ještě nepoznala?Vždyť to je Uchiha Sasuke!pamatuješ si ho ještě ne?'' zasmála se Kaori.
,,Sasuke Uchiha?!Ten co se před dvěma lety odstěhoval do Ameriky?!?!'' Vyhrkla sem.
,,Yeah ten!pokud vím tak mezi váma něco bylo ne?'' Otázala se Kaori tajemným hlasem a zasmála se.
To už sme byli skoro u nich a já ho konečně poznala!Poznala sem ty jeho krásný oči, boží úsměv, ale hlavně to je nádherný namakaný tělo!
,,Saske!'' Vykřikla sem a rozeběhla sem se k němu.Skočila sem mu kolem krku a držela se ho tak, jako bych ho už nikdy neměla pustit.
,,Proč si se nikdy neozval?'' ptala sem se ho se slzami v očích, které nebyli od smutku ale štěstí.
,,Moc moc se ti omlouvám, ale neměl sem moc času.Pořád sem se musel něco učit, a když ne učit tak sem sportoval.'' omlouval se Sasuke.
Ale já sem neměla důvod se na něj zlobit.
,,Hele vy dvě hrdličky budete se tady objímat ještě hodně dlouho?'' zeptal se Naruto a povytáhl obočí.Kaori se mezitím dala do řeči se Sasorim a bavili se o škole.Naruto chvíli s někým volal ale pak to položil a otočil se na nás.
,,No tak aby sme šly ne?'' řekl Sasuke a mrknul na mě.Já sem se jenom usmála a pak sme ruku v ruce vyšli ke vchodu.Kaori s klukama šli za náma.Když sme byli v Apollu hned sme zamířili k baru.Nebylo nám sice ani jednomu 18, ale občanky sme měli a vypadali sme starší, tak nám nalili.Všichni sme do sebe obrátili na začátek jednoho panáka, ale pak začali hrát jednu mojí oblíbenou pomalou písničku, tak sem vytáhla Sasukeho na parket.Už sem za ty dva roky zapomněla jak je Sasuke úžasnej kluk.Na chvilku sem se otočila a viděla sem že Kaori vytáhla na parket Naruta, a Sasori taky nebyl pozadu.Sasori byl hezkej kluk, tak pro něj nebyl problém si nějakou holku najít.Když sem viděla že se všichni baví, otočila sem se zpátky k Sasukemu.
,,Sayuri?Potřeboval bych s tebou mluvit'' řekl nějak až moc tajemně.
,,Tak ok'' řekla sem.Vzal mě za ruku a šli sme spolu nachvilku ven.Opravdu nevím o čem chtěl mluvit...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama