______________________________

Jestli se chce někdo přidat, tak TADY
Dodělejte si profily
Vytvořte si už články na povídky atd.
Diskuze - chcete další lidi na blog nebo stačí?

________________________________Jouninská zkouška - 2.díl - Stify Uchiha

14. prosince 2009 v 20:47 | Shabota Katame |  Shabota Katame Jouninská zkouška
"Tak ok" odpověděla Kynara a vytáhla kunai.
"No jako první mi řekněte jakou máte chakru" začala Shabota, aby věděla, co je má přibližně učit.
"Já mám zemní" řekla Kynara s namyšleným pohledem.
"No a ty Kakaro?" postrčila do něj Shabota-sama.
"Já mám vodní" řekla Kakara a podívala se senseiovy do očí.
"No tak to mám dobré. Vodní umím dost dobře a zemní umím jen trochu, ale umím ji. No tak dobře umím oboje + umím ještě blesk, vítr. Hm… můj sensei mě toho naučil hodně" chválila se Shabota-chan.
"Fakt jo?" čuměla s otevřenou pusou Kynara.

"Jo, a když se spojí chakra Země s Vodní, tak vznikne dřevo - to asi víte, že?" pokračovala Shabota-sama.
"Jo trochu. Ale nikdy se nám to nepodařilo sensei" řekla Kakara.
"Aha. Nemáte soulad. A ten vás můžu naučit někdy jindy. Na soubojích se nedělá společně totiž. Hm… jak začneme… Takže já udělám klon a ten klon bude učit Kakaru a já budu učit Kynaru" navrhla Shabota-sama a obě dvě jen kývaly hlavou, že jo.
"Tak jo… Kame no Yutsu!" udělala Shabota ledový klon.

Kynara + Shabota-sama
"Kynaro. Dotkni se země a vezmi všechnu chakru do jedné ruky a snaž se vytáhnout z ní hlínu" radila Shabota-sama. Kynara se snažila o sto šest, ale moc jí to nešlo. Trochu hlíny vytáhla, ale o tom se nebudeme bavit.
"Kurňa. Mě to nejde sensei" začala nadávat Kynara a dívala se na tu hlínu.
"No víš. Nemusí být všechno napoprvé. Taky jsem se to učila 3 dny".
"Fakt jo? A jak to děláme dlouho?" ptala se Kynara.
"No už celkem 2 hodiny a skoro žádný pokrok" řekla Sensei-sama.
"No počkej. Víš jak Naruto se taky snažil urychlit učení větrnné chakry." řekla zamyšleně Shabota-sama.
"No vím. A co s tím?" pořád přemýšlela Kynara , ale nedocházelo jí to.
"No udělal klony a tím to měl stokrát rychleji, nebo tisíckrát rychleji. Už chápeš?"
"Jo aha. Tak já to taky udělám. Kage Bunshin no Yutsu!" udělala Kynara asi 350 klonů, kteří se dotýkali země a snažili se vytahovat hlínu.
"Zaměř se na chakru v rukou!" řvala Shabota-sama, aby překřičela všechny klony, které naříkaly.
Každý klon popotáhl malý kousíček a pak zase malý kousíček. Když těch klonů bylo kolem 350, tak toho musí být hodně.
"Přestaň a odpočiň si!" zařvala Shabota a Kynařiny klony zmizely.
Kynara nahlas dýchala a utírala si pot z čela.
"Chvíli se vydýchej a pak to zkus jenom ty. Třeba uvidíš velký pokrok" řekla Shabota-sama a šla si sednou na spadený kmen stromu.
Kynara se vydýchala, dotkla se země, přenesla chakru do jedné ruky a začala popotahovat hlínu ze země. Shabota-sama se pousmála. Hlína ze země se neuvěřitelně popotáhla, že to Kynaře naprosto stačilo do jedné ruky. Druhou rukou musela tvarovat hlínu.
"Takže Kynaro asi zatleskám, ale ještě se nauč zpevnit hlínu do sebe a udělej z ní nějaký tvar. Zpevnit ho můžeš tak, že do hlíny spustíš kousek své chakry a nebo do hlíny přidáš kameny, kamínky a všelijaké tvrdé útvary v zemi" radila sensei a dívala se dál na Kynaru co bude dělat.
"Tak sensei, já udělám to první… dám tam tu chakru" řekla Kynara a začal spouštět svou chakru z ruky do hlíny. Druhou rukou utvořila z hlíny kouli, což je nejjednodušší. Koule byla čím dál pevnější a pevnější. Kynaře se čím dál víc začala usmívat.
"Tak vidíš. Teď zkus ten druhý způsob" řekla Shabota-chan.
"OK" zkoušela se Kynara přidat tvrdé složky země. Ale nešlo jí to.
"Jo musíš tuto kouli zrušit a udělat novou a přitom když ji vytahuješ, tak musíš cítit nějaké kameny nebo něco, tak to vytáhni" poradila pozdě Shabota-sama.
"Tak dobře. Ale fakt jste to brzo řekla" začala být naštvaná Kynara ale zachvíli ji to přestalo bavit. Tedy vytáhla hlínu s tvrdými složkami země, druhou rukou vytvořila tvar a dílo bylo hotové. Kynařin úsměv se znovu rozzářil.
"No vidíš. Teď, když umíš oboje, tak to zkus smíchat dohromady. Vytvoří se ti hodně tvrdá koule, která prorazí stromem i nějakou zdí dokonce i nějakou skálou, ale to bys musela udělat nějaký špičatý útvar..třeba jehlan" poradila Shabota a zase se dívala na Kynaru.
Kynara na to nic neřekla a šla dodělat svou úchvatnou techniku. Do své koule, kterou měla už udělanou i s tvrdými složkami země, spustila svou chakru v první ruce a hlíněná koule byla naráz jako kamenná koule.
"No vidíš Kynaro. Jde ti to moc dobře. Teď nakonec tu kouli hoď třeba do toho stromu, za kterým je skála" řekla sensei a stoupla si.
Kynara si vhodně stoupla, nastavila kouli na strom a pořádnou siklou, kterou Kynara měla, hodila do stromu. Strom se rozzlomil na dvě části a ještě prorazila půl skály, která byla za tím stromem.Kynara s otevřenou pusou na to hleděla.
"Tak teď se tady najez Kynaro" řekla Shabota-sama a hodila svůj ledový kunai s provázkem do nedalekého keře. Po chvíli před Kynarou ležel velký šťavnatý meloun.
"Tak si ber" popohnala jí Shabota-sama. Kynara se do toho spustila s plnou svou silou.

Kakara + klon Shaboty-sama
"Takže Kakaro. Vodu už asi trochu umíš ne?" zeptal se klon Shaboty-sama.
"Jo trochu jo" odpověděla Kakara.
"Takže tím líp. A něco mi ukaž, co umíš dělat s vodou!" řekla Shabota-chan a odstoupila.
"Ehm" odkašlala si Kakara a dotkla se země. Po cvhilce začala z ní téct voda.
"No dobré. Vidím, že s vodou umíš dobře manipulovat. Ale na co ti to bude, když nikde nebude blízko voda? Zvládneš tím nepřítele?" začal klon sensei popohánět Kakaru.
"No to nevím" řekla Kakara a smutně se podívala na zem.
"Dívej se na mě. Ukáži ti názornou ukázku a k tomu ti udělám popis. Takže musíš smíchat z ovzduší vodík a kyslík. Smícháním těchto dvou složitých látek se utvoří voda, kterou můžeš objemně zvětšit" názorně ukázala Shabota-chan klon a vodu držela v ruce jako kouli.
"Tak to nedám" řekla Kakara a pokoušela se to. Ale Shabota-chan klon věřila, že Kakaře se to povede na poprvé, protože měla velké pochopení s vodou.
Kakara začala z ovzduší nahánět vodík a do druhé ruky začala nahánět kyslík.
"Teď ruky spoj, aby se ty látky spojily" trochu poradila Shabota-chan klon.
Kakara ruky pomalu přibližovala, až je měla nakonec u sebe a vodík s kyslíkem začaly na sebe hodně působit. Náhle měla Kakara v ruce vodovou kouli jako Shabota-sama klon.
Shaboty klon najednou rukou mávl na Kakaru, která už v ruce měla ledovou kouli.
"Co to je? To je pěkné. Můžu si to nechat?" jásala radostí Kakara.
"A jo" odpověděla Shabota-sama klon.
"A to je všechno?" zeptala se Kakara.
"Ne. Tímhle bys tak akorát porazila berušku. Na složení vody nezáleží. Záleží na tom, jaký máš tvar. Udělej z ní třeba oštěp a hoď ho do nějakého stromu".
"Dobře" řekla Kakara a začala tvořit. Opět vytvořila vodu, zvětšila objem, utvořila tyčku a na začátku ještě dodělala ostrou špičku. Oštěp byl hotový. Kakara se napřáhla a hodila vodový oštěp do stromu. Stromem to skoro proletělo, ale kámen by to nezdolalo.
"Kakaro. Udělej oštěp znovu, jenže udělej rozdíl v tom, že na ostrou špičku přidáš svou chakru, tím se ti zvětší celý oštěp asi o 20 cm a špička bude ostřejší a rychlost oštěpu bude taky rychlejší asi o 10 metrů/sekundu" poradila Shabota-chan klon a Kakara vykonala. Oštěp udělala jako vždy, ale přidala svou chakru, která zvětšila oštěp, zvětšila a zaostřila špičku. Kakara se opět napřáhla a hodila oštěpem, který proletěl stromem jako nic, pak druhým stromem a nakonec zůstal zabodnutý ve skálé asi 1,5 metru.
Kakara byla úplně vyjevená, že něco takového dokáže, za tak malou chvíli.
Klon Shaboty-sama udělal ledovou bublinu a uzavřel Kakaru. Oba dva se přemístili k Shabotě -sama a Kynaře.

"Tak co? Jak vám to šlo?" zeptala se Kynara Kakary a Shaboty klonu.
"Skvěle!!" radovala se z výsledků Kakara.
"Nám taky jo kdyžtak" řekla Shabota-sama a zmizela klon.
"Takže poslední věc, která by vás měla zajímat. Až budete v boji, tak používejte svou chakru, což je země a voda. Obě dvě tyto chakty se dají měnit tvarově, takže to máte tím lepší" poradila jim velmi dobře Shabota-sama a šla si opět sednou na padlý kmen stromu.

Shabota-chan měla divný pocit a tak se podívala technikou Mikuuchu kolem sebe a viděla, že jde nepřítel. Jde velkou rychlostí a jede na koni. Vypadá na 16 let a je to velmi nebezpečný ninja. Tyto slova si Shabota-sama pamatovala. Byly napsané ve staré knize nebezpečných ninjů. Jmenuje se Stify Uchiha. Jeden z bratrů Itachiho Uchihy a Sasukeho Uchiha. Klan Uchiha je velmi dobrý a silný klan.

"Holky. Pojďte rychle ke mně! Jede nepřítel na koni" zařvala Shabota-sama a obě dvě přiběhly k ní.
"Kdo to je?" zeptala se vystrašeně Kynara a schovávala se za senseia.
"Je to Stify Uchiha. Jeho chakra je oheň. Kakaro,útoč na něho zepředu. Ty můžeš oheň uhasit. Ty Kynaro, protože umíš hlínu, tak oheň proti tobě nic nezmůže. Haž po nich koule. On je možná upálí a bude z toho ještě tvrdší útvar. Já vás budu chránit a taky budu bojovat mými charami což je vítr, voda, blesk..a v neposlední řadě - LED!" rozplánovala plán Shabota-sama a čekala, co se bude dít. Už by začala, ale chce vědět, co obě dvě dokážou. Nechá to na nich. Jenom je bude chránit. Aby se neřeklo, tak Shabota-chan hodila velkou rychlostí ledový shuriken, který se zabodl do koně. Kůň byl klon, a proto zmizel.
"Á..hele nepřítel… Hm. Tak začínáme. Jak chcete!" řekl Stify Uchiha a aktivoval Sharingan. Jeho techniky budou silné a rychlé - uvědomovala si Shabota-chan.
 


Komentáře

1 →patka← | Web | 14. prosince 2009 v 20:52 | Reagovat

kawaii moj...^_____^
(= len tak daleej...

2 Naru-chan | Web | 14. prosince 2009 v 21:03 | Reagovat

Muháááá :D Jak zajímavé.. :D Fajné vymýšlení technik :D Těším se na dalšíí ^^

3 Shabota Katame | Web | 14. prosince 2009 v 21:39 | Reagovat

[2]:

[1]:
díky:) kdyžtak to jsou moje techniky :)
:-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

4 Naru-chan | Web | 14. prosince 2009 v 21:57 | Reagovat

[3]: Tvoje?Hustě ty :D..De vidět,že máš fantazii xDD Já bych nikdy nic takového poopsat ani neuměla-natož vymyslet xD

5 Shabota Katame | Web | 14. prosince 2009 v 21:59 | Reagovat

[4]: ale beztak jo, já jsem byl nějaký čas do toho zažraný až po uší a pořád jsme něco vymýšlel... prostě mikuuchu - nejlepší:) :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

6 Naru-chan | Web | 15. prosince 2009 v 15:07 | Reagovat

[5]: Beztak ne..maximálně technika jak být líný,-to mi de i v reálu xDD Mikuuchu je ale zajímavéé...:D :D

7 Yami-chan | Web | 15. prosince 2009 v 16:28 | Reagovat

dobrý díl xD.. jsem ho chtěla dočíst dřív, ale mamka mi to nedovolila (přijela moc brzo)...

8 Shabota Katame | Web | 15. prosince 2009 v 21:20 | Reagovat

[7]: heh:) chudáku :) to znám, rodiče jsou pohroma v domácnosti :)

9 Yami-chan | Web | 16. prosince 2009 v 16:21 | Reagovat

[8]: ani nee... :) jenom někdy no xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama