______________________________

Jestli se chce někdo přidat, tak TADY
Dodělejte si profily
Vytvořte si už články na povídky atd.
Diskuze - chcete další lidi na blog nebo stačí?

________________________________Nová sága superhrdinů aneb Spíďa je dě*ka ale někdo to vodrodit musel 2

30. prosince 2009 v 17:26 | Lanííí xD
Hahahaha ..
Již dlouho,dlouho jsem zde nic nedala .. umn ..myslím,že nastal čas sem něco hodit,no ne? =)
Takže čtěte,mílí,zlatí ..
WARING: slabé shounen - ai ,místy psáno stylem ich nebo er ..


2.Zběsilý útěk


Šla jsem betonovou cestou od autobusu až k našemu domu,který se vyjímal mezi ostatními domy svou třpytivou omítkou.To díky malinkatým lesklým kamínkům,jenž byly do ní zasazeny.
Lunna se zase rozhodla,že půjde pěšky a já tak seděla v autobuse s Patricií a povídaly jsme si ovšem možném.Sem tam do rozhovoru zabrousil i Sydney,můj spolužák a kamarád,a doprovázel nás svými hláškami typu ,,Jo,jo,rozumím ti,máš pravdu.",ač vůbec nevěděl,o co jde.
Když konečně autobus zastavil na zastávce vedle hospůdky U Tří žab,vydala jsem se s mou malou sestrou a pár dalšími lidmi cestou domů.Mnozí se od nás odpojovali již brzy ale někteří bydleli ještě dál než my.
,,Adele,nežeň tak!"zpomalovala jsem svoji malou,blonďatou sestřičku,která nějak moc nabyla hyperaktivity a drzosti.S neskrývanou radostí se pouštěla do nesmyslných hádek a mými kamarádkami a pak s jekem utekla k rodičům.Prostě "dokonalá" mladší sestra.
,,Ale,Sue,já se tak těším domů."mručela si malá blondýnka.Chápala jsem ji.Škola byla svým způsobem unavující a otravná.


Konečně jsme obě došly domů.Rozloučila jsem se ještě s kamarádkou Nicole z nižšího ročníku a zašla dovnitř našeho domu.
Když jsem pak pomohla s něčím mámě a pozdravila tátu,zapadla jsem do pokojíku.Hned,co jsem zapnula počítač a naskočilo mi Skype,vyhledala jsem dvě osoby.Lunnu a Kim.Obě byly online.
,,Jde ti už mikrofon?Teda pokud si nahoře."napsala jsem Lunně.Jasně mi říkala,že když je na počítači ve svém pokoji,nejde jí tam mikrofon.A jak zjistíte,jestli je v té místnosti nebo v té?
,,Jsem u tety,volej =)."odepsala i se smajlíkem.Usmála jsem se.Tohle byly její specialitky.Ke každé větě nějaký zajímavý,nový,neznámý smajlík.
Za chvíli,když jsme si už zvesela povídaly,mě napadlo přizvat Kim.Klikla jsem na zelené tlačítko a už se vyzvánělo.
,,Tys přizvala Kimčajznu?"ozvala se zaraženě Lunna.
,,Jo,proč ne."naoko jsem nechápala.Moc dobře jsem věděla,že Kim porušila slib,který jsme daly Lunně,a ta se zlobila.
,,Všechno slyším,všechno vím!"ozval se cizí hlas a než jsme si uvědomily že je Kim,pořádně jsme se vyděsily.
,,To bylo na mrtvici."ozval se o chvíli později Lunnin hlas,ze kterého jsme se složily s Kim smíchy.Protože aby Lunnu něco vyděsilo … rarita.
,,Takže už jsi se na mě přestala zlobit?"ozvala se s nadějí v hlase Kim.
,,No,já nevím…"mumlala Lunna tu svou.
,,Ale,Lunno,Pat to ze mě vypáčila,znáš její způsoby."hořekovala Kim.
,,A proto si při slibu držela dva prsty zkřížené za zády?"V Lunniných slovech byl zřetelný úšklebek a pak už jsem jen slyšela Kimino mumlání:,,Kruci jak to ví?"
Poté jsem si už uvolněně povídaly,ovšem Lunna zněla znovu nějak podivně.A nedělal to mikrofon.Vypadalo to,že i Kim si toho všimla.


---


,,Lunno,co jsi viděla dneska?"hlas mé kamarádky mě vytrhl z přemýšlení.Poznala to .. a nejen ona.Věděla jsem že i Sue to ví.
,,Lhát vám asi nemá cenu,co?"usmála jsem se pobaveně a přesto zničeně.Před nimi jsem toho moc tajit nemohla.Přišly na všechno.Stačilo jiné zabarvení mého hlasu a věděly,že je něco v nepořádku,že něco tajím,že mě něco tíží.
,,Ne-e."odpověděly obě dvě a zasmály se.
,,Zase jsem je viděla.Na rohu lékárny a obchodu.."začala jsem s vyprávěním,které se po chvíli chýlilo ke konci:,,..no,jenže Spiderman tentokrát nebyl s Batmanem ale .."polkla jsem:,, ..se Supermanem."poslední slova jsem zašeptala.
V místnosti by byl,stejně jako včera,slyšet spadnout špendlík.Moje kamarádky byly tiše a já raději ani nedutala.
,,Je to dě*kař."protnulo ticho Suesino konstatování.Zacukaly mi koutky.
,,No,podle toho,co Lunna říkala,je Spída spíše Uke."zamručela po dlouhé době Kim .
,,Co je Uke?"nechápala naše kamarádka.
,,Víš,Sue,to je ten z páru kluků,kterého po "tom" polí zadek."zasmála jsem se.
,,Takže,něco jako holka s lulínkem?"přemýšlela Sue.
,,Jo."kývly jsme s Kim a oběma nám zacukaly koutky úst.Snažily jsme se potlačovat smích.
Chvíli bylo opět ticho,jak jsme nevěděly co říct,ovšem pak Sue vytáhla trumf,po kterém jsme se s Kim doslova řezaly smíchy.
,,Spíďa je dě*ka!"


Byl další den,po škole a já chtěla jít zase domů pěšky.tentokrát však v doprovodu svých dvou kamarádek.Nenechaly si to vymluvit.
,,Proč si myslíte,že by se mi povedlo,je spatřit i na potřetí?"nechápala jsem.Kim s usmála.
,,Víš,Lunno, .."objala mě jednou rukou:,,..tobě se štěstí nevyhýbá a máš ho zatraceně přespříliš ale až moc dobře ho umíš využívat."
Než jsem však stačila odpovědět,stály jsme už na rohu známé uličky a já již potřetí ztuhla na místě.Znovu tam byli ale tentokrát všichni tři.Superman a Barman objímali Spidermana a líbali ho na krku,ten jim do toho jen přizvukoval slastnými vzdechy.Něco však bylo jiné.Spiderman náhle otevřel oči a podíval se na nás.
,,A ku**a."promluvila Kim a to už se na nás podívali ostatní superhrdinové.
,,Přesný pojem."přitakala Sue.
,,ZDRHÁMEEE!"zavyla jsem a dala se do běhu.Nebyla jsem v něm nejlepší ze třídy,spíše tak předposlední ale když šlo do tuhého,muselo se běhat a to hodně rychle.Zahlédla jsem své kamarádky.Byly nedaleko zamnou.
,,LUNNO!Doháněj nás!Co teď?"vyjekla Kim,sotva popadajíc dech.
,,To si se chodila do gymnastiky jenom DÍVAT?"vyjela jsem,stále utíkající:,,A ty Sue,na co ti byly hodiny Juda a Karate?"
,,Asi na tři věci,jako tobě."zavrčela hnědovláska:,,Od tý doby jsi je nepoužila!"
,,POUŽILA!"ospravedlňovala jsem se,připomínající školní rvačku.
,,Tak proč je nepoužíváš TEĎ!"zaječela Sue.Běžely jsme zrovna parkem a mě při pohledu na koruny stromů něco napadlo.Podívala jsem se na Sue a Kim a ukázala očima.Porozumněly.


---


Když doběhly těsně pod koruny stromů,odrazily se od země,ani nevěděly jak a zachytily se větve.Pak po ní hbitě vyšplhaly a skryly se v koruně.Blondýna pak svým kamarádkám naznačila,aby mlčely.
,,Proč tak tiše?"zeptala se Kim šeptem.
,,Batman."pronesla jen Lunna,přesto však obě porozuměly jejím slovům.Jak bylo známo,Batman měl jakožto správný netopýr vynikající sluch,dokonale zaslechl i jakékoliv nezřetelné zašusťení,jenž by nepostřehla ani kočka.
Všechny tři kamarádky se křečovitě držely kmenu stromu a snažily se ani nehnout,což nebylo pak těžké.Ztuhlé tělo při nedostatku pohybu vyvolávalo touhu po pohybu a samo provokovalo,jen aby se mohlo pohnout.Strach byl ale silný protivník.
Viděly jak se pod stromem,v jehož korunách byly schovány,objevily tři osoby.
,,Kde jen mohou být?"promluvil jeden z nich,Spiderman.
,,Jako by zmizely .."zauvažoval Superman a rozhlížel se.
,,Nevím ale neřekl bych,že ty tři malé holky měly nějaké síly."promluvil Batman,snažíc se cokoliv i něco zcela nepatrného zaslechnout.Nic.Děvčata pohltil takový strach,že ztuhly již ve chvíli,kdy se superhrdinové objevili pod stromem a plně tak ignorovaly výzvy těla k pohybu.Skoro ani nedýchaly,aby to Batman nezaslechl.
,,Tak?"optal se Superman Batmana,Tato schopnost dokonalého sluchu mu scházela,přece jen,ani on nebyl dokonalý.
,,Nic,ani jeden jediný malicherný zvuk.Buď nám opravdu utekly nebo jsou tak dokonale zamaskované a tiché,že je ani mé uši nedokáží zaslechnout.Není slyšet ani jediné nadechnutí."zašeptal nevrle.
,,Viděly toho moc,příliš moc.Budeme je muset chytit,nebo se z toho stane něco hrozného ..pochybuji,že by o tom mlčely."zamračil se Spiderman.
,,Nesluší ti,když se mračíš."usmál se Batman:,,Ale máš pravdu,viděly toho příliš moc."
,,Nevím,kdo se s ním líbal přímo na rohu ulice."provokoval Superman.
,,Ale ty jsi dělal to samé včera."ušklíbl se vítězoslavně Batman.
,,Dost hoši."zarazil je Spiderman:,,Zpět k tématu.Víme alespoň jak vypadaly?"
,,Byla blondýna,myslím zelenošedý oči,štíhlá,v puse měla lízátko,druhá byla menší hnědovláska,hnědé oči docela štíhlá a ta třetí něco mezi zrzkou a brunetou,hnědý oči a takový drzý obličej.Jo a mluvila sprostě."osvětlil Superman.
,,Jo,na to její 'A ku**a' nejde zapomenout."zasmál se Barman.
,,Ta bloncka vypadala jako jejich leader,přebírala všechnu iniciativu ale vypadalo to,že si pomáhaly všechny tři navzájem."mluvil bez ohledu na komentář Batmana Superman.
,,Podíváme se na Obecní úřad,tam by měly být fotografie všech občanů Mounwill,třeba je mezi nimi poznáme.Odhadovaný věk?"velel Spiderman.
,,Asi třináct,čtrnáct,možná patnáct,nevím."zamumlal Batman.
,,Fajn."hlesl Spiderman.Všechny tři postavy zmizely.


,,To je dost,že už jsou pryč."vydechla Kim a pořádně se nadechla:,,Chvílemi to bylo k nevydržení."
,,Máš recht.Myslela jsem,že se udusím,jak sem se snažila nedýchat.A v nohách a rukách mi zní podivné cukání."přikývla Lunna.Strach z nich úplně opadl.
,,To je jedno,holky,vždyť oni šli na Obecní úřad,tam jsou naše fotografie!"vyjekla Sue a seskočila ze stromu.Obě děvčata za ní.
,,Hele,Sue,než prohledají celý Obecní,chvíli to potrvá,hned to najít nemůžou a navíc jsme tři,formulář každé z nás může být úplně někde jinde.Takže v klidu."usmála se povzbudivě Lunna.
,,Mě osobně je teď všechno jedno,já chci hlavně domů."zavyla Kim a děvčata se rozesmály.Teď bylo vše v pořádku.Zatím ..

Tak povídejte =P
 


Komentáře

1 Casion & Betsy | Web | 1. ledna 2010 v 13:16 | Reagovat

awojky!!! pekný blog... kuknite aj náš budeme radi  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama