______________________________

Jestli se chce někdo přidat, tak TADY
Dodělejte si profily
Vytvořte si už články na povídky atd.
Diskuze - chcete další lidi na blog nebo stačí?

________________________________Vánoční Akatsuki skrýš s Yami

24. prosince 2009 v 13:14 | Yami-chan
Tak jo, konečně už toho zaracha na komp nemám *yahoo!*.. Tak jsem tohle sesmoliila - asi za třičtvrtě hodinu.. TAk snad se to líbí.. celkem nic moc teda :).

,,No, konečně jsi tu! To ti ale trvalo!" seřvala holka zahalená ve stínu a v Akatsuki plášti zrzouna, který přišel s taškama plnýma potravin a v jedné dokonce byli dva kapři.
,,Ty kapry do vany, budeme je potřebovat později.. A tohle mi dej." řekla už uklidněně a vzduchem za sebou nesla tašky. Klidně se pohupovaly ve vzduchu a vždy, když dívka zastavila, tašky musely brzdit, aby do ní nevrazily. Takhle se dostala do kuchyně, kde už Sasori s Deidarou drhli nádobí, které tam leželo už týden, kdy dívka byla na nákupech - dárky pro všechny - a oni to zanedbali. Tak teď makali jako šroubi. Protože byl štědrý den a v Akatsuki skrýši se poflakoval jenom Uchiha, který byl totálně na mol, Tobi, který s nadšením sledoval pohádky v televizi, Kisame, který už byl dávno v koupelně a mluvil s kapry, Konan, která se raději hodila marod, Deidara, který nadával na každý talíř, který umyl a Sasori, který prozkoušel svoje loutky, které mu hezky utíraly nádobí a dávaly je do příslušných skříněk. Zetsu už se hnal z venku, protože mu už začínaly omrzat lístky. Chyběl jen Hidan, který Vánoce nevyznával a byl s Kakuzuem na výhodných nákupech - na poslední chvíli, kdy jsou největší slevy. (ten Kakuzu mi připomíná taťku xD)
,,Peine, kam zase lezeš?! Padej utřít prach!" řvala na něj dívka, která si skočila cestou k sobě do pokoje, aby se mohla trochu upravit. Nechala klony, aby vařili a ostatní poslali, aby se šli převléknout a nachystat. V kuchyni to začalo lítat, ale všechno na své místo. Dívka mezitím u sebe balila dárečky. Přitom nechala klona, aby se rochnil ve vaně, jakože se myje.
,,Kisame, když ty kapry tak obdivuješ, tak je můžeš i jakože zabít, co ty na to?!" zakřičela na něj, protože Kisame měl pokoj hned vedle toho jejího.
,,Néééé!" zakřičel.
,,Ale jo a dělej! Ty kapry jíst nebudeš, dostaneš kuřecí řízek. Jestli je nezařežeš, tak je dostaneš ty!" Samozřejmě, že si z něj dělala srandu, svému kamarádovi by to neudělala, ale musela ho k tomu nějak donutit. A tak modrouš začal řezat kapříkům hlavy, i když to nechtěl. Potom je vykuchal a Sasori to potom umyl s loutkama, protože se toho nechtěl nikdo chytnout. Pein za chvíli začal vysávat a hyperaktivní Tobi začal spolu s Itachim, kterého probudil ledový sníh venku, mu pomáhal. Nakonec se šli všichni ještě převléknout a holka musela udělal zbytek práce za ně. Nakonec už bylo všechno nachystané, stůl prostřený.
,,Lidi, dělejte, ohřívat to nebudu, ještě bych to spálila!" zařvala nahoru, kde byly pokoje. Všichni se dolů hrnuli jako velká voda. Konan taky. Posedali si, hnědovlasá dívka katonem zapálila svíčky. Zasedla vedle Hidana, který se už začal rýpat v rybě.
,,Nerýpej se v tom a jez. Kosti tam jsou, ale to je jedno. Tobě by nic neměly udělat, když vidím, že máš kolem sebe znak." ušklíbla se na něj holka a uchopila příbor.
,,Yami, neštvi mě." odpověděl jí šibalsky Hidan. Ayumu ho jenom spražila pohledem a dál jedla. Kisame se najednou začal dusit. Yami se hned přemístila a bouchla ho do zad.
,,To je blbost, vždyť jsi měl mít kuřecí řízek!" zvřískne po chvíli Yami, když mu Zetsu vyndá kost z krku.
,,Tobi!" zavrčí na něj po chvíli Ayumu, když vidí, že má něco jako řízek.
,,Když ono to vypadalo jinak. Tobi is a good boy!" začne se Tobi slovně bránit. Yami se drží, aby nevyletěla z kůže a nerozsekala ho na kousíčky, jelikož ji to strašně naštvalo. Nakonec to spravilo to, že se několikrát zhluboka nadechla a vydechla.
,,Dobře, Tobi. Za trest sníš rybu, Kisamemu dám druhý řízek a Tobi, neraduj se předčasně. Umyješ nádobí." zákeřně se na něj usmála. Pein jenom pokrčil rameny a zase se dal do porcování kapra. Nakonec Ayumu pozbírala talíře, které dala do dřezu. Tobi se pustil do mytí. Když už to měl, tak všichni měli nacpané dárky pod stromem. Každý nějaké dal. Od Konan to byly zase nějaké papírové heblátka, od Sasoriho mini loutky, od Hidana obětní nože, od Peina pearcingy, Kakkuzu každému daroval pokladničku, Deidara nějaký výtvor z jílu, od Tobiho tam byly zabalené plyšové zvířátka, Itachi se ani moc nenamáhal a všem koupil jednoduše dohromady láhev slivovice. Zetsu dával zase masožravé kytky. Kisame daroval všem poukaz na navštívení největšího akvária na světě.
Nakonec přišly na řadu dárky od Ayumu. Itachi dostal nový lak na nehty a tužku na oči, Kisame zase náramek, na kterém byly jako přívěšky delfínci. Sasori dostal nové dláta, Deidara rukavice speciálně udělané na jeho ruce, Pein novou barvu na vlasy - tentokrát fialovou, Konan haldu papírů, ze kterých může zase skládat. Hidan dostal brousek na kosu, protože už si několikrát stěžoval, že ten jeho starý už pořádně nebrousí. Kakuzu zase našel pod balicím papírem poukaz na bankovní účet s vkladem 500 jenů. Nakonec zbývali jen nedočkavý Tobi a Zetsu. Tobi dostal snowboard, protože na lyžích už několikrát vjel do stromu, takže mu je pořád museli spravovat.
,,Jé, prkno!" zvolal, když uviděl svůj dárek. Hned si ho dal nad hlavu a začal s ním skákat po domě. Za chvíli stejně narazil do stěny.
Zetsu všechny napínal, protože dostal největší dárek ze všech. Nakonec, když to rozbalil, se z toho vyklubal obrovský květináč. Akatsuki člen nejdřív zčervenal, ale nakonec se vrhnul Ayumu kolem krku.
,,Ehm.. Zetsu, můžeš laskavě slést?" začala na něj být Ayumu naštvaná. Polokytka z ní slezla a začala se dívat na svůj květináč.
,,Hej! A co my!" došel tým sedm i s Kakashim. Yami trochu zčervenala a schovala se za stromek. Hidan ji musel zatáhnout, aby nebyla tak nápadná, protože všichni seděli kolem stromku.
,,Itachi, sice tě nenávidím a jednou tě zabiju, ale mám pro tebe dárek." Sasuke mu s odporem podal balíček. Jeho starší bratr ho rozbalil a zjistil, že v něm má celou sadu šminek. Vyskočil a s radostí je běžel vyzkoušet do svého pokoje. Všichni si dali dárky. Dokonce i Ayumu se odhodlala a dala Kakashimu speciální díl Icha Icha, který napsal Jiraya jenom kvůli ní, protože by ho jinak zabila. (ale nebudeme si kazit vánoční náladu, že? xD) Naruto dostal od Yami nové oranžové tričko. Jediná Sakura tam stála bez ničeho. Yami jí bylo líto a doběhla do kuchyně. Dala jí čepku na hlavu a pytel vycpaný slámou vedle ní. Všichni si takhle Sakuru, která byla hodně naštvaná vyfotili a fotku poslali do oběhu.
,,Ayumu!" začala růžovka chytat ještě růžovější barvu (jestli to vůbec ještě jde).
,,Jo, máš pravdu, už můžeš jít." usmála se na ni Yami a vystrkala ji ze skrýše. Balvan jí spadl přímo před nosem. Ayumu si oprášila ruce a šla k ostatním si sednout na koberec a poslouchat zážitky. Všichni se tak nějak promíchávali, až nakonec skončili tak, že Yami seděla u Kakashiho, Sasuke u Itachiho a Naruto u Peina. Nakonec se Sasuke s Itachim dostali k tomu, proč by měli umřít, a tak se to vyřešilo, že se zabíjet nebude. Naruto domluvil Peinovi, aby se prostě a jednoduše nehnal za tím, že chce ovládnout svět a nehal bijuu napokoji. Spokojeně si podali ruce.
Yami už začínala být trochu opilá, protože jí Hidan pořád nalíval, ať se uvolní.
,,Ne, já už mám dost*škyt*, Hidane." říkala, když se opírala o stěnu. Hidan upustil láhev na zem a ona se roztříštila. Koňak zůstal rozlitý na zemi.
,,A *škyt* to si *škyt*." Ayumu zavrávorala a spadla na něco měkké. Když se zvedla a podívala, na co spadla, uviděla tam Kakashiho.
,,Je *škyt*. Promiň *škyt*." začala se mu omlouvat a nohy se jí motaly jedna přes druhou.
,,Vidím, že toho máš dost, poď, pudeš už spát." domlouval jí Kakashi a chytnul ji za loket. Takhle ji tahal až do jejího pokoje, kde Yami spadla na postel a v tom momentě usnula. Tým sedm bez Sakury nakonec zůstal spát ve skrýši.
,,Moje hlavá!" vzbudila se Ayumu a vyšvihla se do sedu držíc se za hlavu. Potom zpozorovala, že vedle ní někdo je.
,,Ááááááááá!" vyjekla a natiskla se na zeď, jak se lekla. Tím vzbudila toho, kdo vedle ní ležel.
,,Ka-kashi?" řekla ještě víc otřeseně. Muž se posadil, protřel oči a otočil se na Yami.
,,Dobré ráno." pokusil se o úsměv, když viděl, jak na tom Ayumu je.
,,Dobré." odpověděla mu třesoucím se hlasem a pomalými pohyby začala sbírat boty s pláštěm ze země.
,,Hele, nic se nestalo. Jenom jsem tady usnul, promiň." omlouval se jí Kakashi, když na sebe hodila plášť, který si zapla. Nakonec si všimla, že je jenom po kolena. Tázavě se podívala na šedovlasého muže před sebou.
,,No, to je můj dárek pro tebe na vánoce, snad se ti líbí." nesměle se poškrábal na hlavě. Ayumu zrůžověly tváře, ale nakonec se Kakashimu vrhla kolem krku. Vsadila všechno na jednu chvilku.
,,Je úžasný, díky." zašeptala mu s úsměvem do ucha. Kakashi ji chytnul za pas a odstrčil od sebe.
,,Doufám, že si ho budeš brát vždy, když se spolu sejdeme." usmál se na ni a zmizel. Yami se jenom ušklíbla a nahodila si ten svůj starý.

Tým sedm se brodil hlubokým sněhem ze skrýše. Před ní stál sněhulák. Tobi kolem něj skákal a dával mu ještě větvičky do nějak hodně dlouhých ruk. Přes bílý sníh prosvítala růžová barva. Ayumu se začala smát a ještě donesla starší hrnec, který dali tomu sněhulákovi na hlavu. Nakonec se všichni rozesmáli. Popřáli si ještě hezké svátky a rozešli se v klidu a míru.

A kdože byl ten sněhulák? Přece růžovka-paličatka ... Sakura! :)

Jo a nejspíš tam mrzne ještě doteď. (i když je venku nad nulou, tak tam prostě mrzne, ok?)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama