______________________________

Jestli se chce někdo přidat, tak TADY
Dodělejte si profily
Vytvořte si už články na povídky atd.
Diskuze - chcete další lidi na blog nebo stačí?

________________________________Casíno - 2.díl - Smrt, klíč k lásce

22. ledna 2010 v 21:31 | Shabota Katame |  Shabota Katame Casíno

Minule: Naruto šel do Casína, kde potkal Sasukeho, který ho vzal k ruletě, kde ho hned vyhodili. Proto se to začal učit v knížce.

Už se opět blížil večer a blonďáček se chystal jít do Casína za Sasukem a zahrát si ruletu. Vzal si světle modrý oblek a navolal se po celém těle, což mu dodávalo ohromnou svěžest a příjemný pocit z toho, že sbalí Sasukeho. Ale nebylo to tak. Sasuke v Casínu nebyl a tak byl zklamaný, ale řekl si: "Co už. Třeba až tu bude, tak ho zaujmu tím, že budu vyhrávat ruletu". Modrooký se okamžitě pustil k hraní. Všechno chápal, což nikdo nechápal. Hráli dvě kola, která Naruto vyhrál a každý ho obdivoval. Byl hráčem večera. Porozhlížely se po něm dámy s doutníkama a snažily se ho sbalit. Jenže Naruto měl srdce otevřené někomu jinému. Peníze se mu hrnuly do kapsy, jenže v tom se otevřely dveře a stáli tam dvě osoby. Muž a žena. Čím dál víc se přibližovaly k blonďáčkovi a pozdravili.
"Zdravím. Tohle je Sakura. Sakuro, tohle je Naruto. Určitě spolu budete dobře vycházet".
"Těší mě" podal ruku Sakuře, která to opětovala.
Všichni tři si šli sednout k pultu a popíjeli vodku a víno. Sakura se po Sasukem úplně plazila, ale on se jí ani nedotkl a měl k tomu znuděný výraz. Modrookého hned napadlo, že ji černovlasý nemiluje, a tak mu spadl kámen ze srdce.
"Že by byl Sasuke gay?" pomyslel si Naruto, jenže v tom ho vyrušila Sakura, kterou tak nesnáší.
"Prosím tě Naruto, nech nás o samotě" řekla a blonďáček odešel z Casína celý smutný.
Druhý den vešel opět do Casína večerního času si zahrát ruletu. Šel tu jen kvůli ruletě, ale když vešel dovnitř, tak se mu pořád před očima zjevoval Sasuke.
Tentokrát všichni byli připraveni na to, že Naruto nevyhraje, ale opak byl pravdou. Hrál celou tu dobu, než došel Sasuke do dveří celý smutný. Modrooký hned šel za ním a ptá se ho.
"Co se stalo, že jsi tak smutný?"
"Umřela mi babička, ale řekl jsem si, že musím být silný a že babička by určitě nechtěla, abych se trápil …" řekl černovlasý, ale Naruto si myslel, že se rozešel se Sakurou.
"To mi je líto. Nechceš s něčím pomoct?"
"No dal bych si ovocný džus"
Blonďatý šel se Sasukem k pultu a objednal džus a sám si dal taky.
"Platím"
"Díky. Díky za vše co jsi pro mě udělal"
Naruto se začal červenat a hned chtěl černovlasého chytnout za ruku, ale v tom do dveří vstoupila Sakura.
"Naruto, je ti blbě nebo co?" Raději se běž domů uzdravit. A co ty moje kuřátko roztomilé" řekla a políbila smutného Sasukeho na bledé líčko.
"Ahoj zlato. Víš, chci ti něco" - v tom ho přerušila růžovovlasá.
"Nechceš další džus? A normálně zlato, upadl mi nehet. Zítra si musím jít koupit další".
Sasukeho to vůbec nezajímalo a řekl: "Jdu se vyspat domů, je mi blbě". "-z tebe" dodal potichu. Černovlasý odešel z Casína a Sakura měla blbý výraz, ale to nikoho nezajímalo. __________________________________
Blonďáček se už vyvaloval v posteli, ale v tom zazvonil zvonek. Naruto se hned zdvihl z postele a otevřel dveře. Na rohožce ležela kytice růží a dopis. Jako první vzal do ruky dopis a čte: "Miluji tě". Založil dopis a přemýšlel, kdo mu to tak mohl dát. Že by Sasuke?" - pořád se mu honilo v hlavě. Růže dal do velké ozdobené japonské vázy a šel si lehnout. Usnul pohledem na voňavé růže a odstávající dopis na stole.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama