______________________________

Jestli se chce někdo přidat, tak TADY
Dodělejte si profily
Vytvořte si už články na povídky atd.
Diskuze - chcete další lidi na blog nebo stačí?

________________________________Casíno - 1.díl - Nový klient

22. ledna 2010 v 21:29 | Shabota Katame |  Shabota Katame Casíno

Jako každý den na podzim se už v sedm hodin smrákalo a obyvatelé města vyrazili do nočních podniků. Nejpopulárnější z nich bylo Casíno, do kterého chodilo asi nejvíc lidí. Jednoho dne do podniku zrovna přišel nový začátečník. Měl blonďaté vlasy, modré oči a vyzařovala z něho jakási příjemná nálada.
"Dobrý den" pozdravil a porozhlížel se kolem. Podnik byl v nádechu višňové barvy, ovzduší bylo zakouřené a mlhavé od cigaret a doutníků, které drželi v ruce zbohatlíci a další lidé závislí na penězích a na Casínu, také bylo velké rušno. Naruta se hned ujal sympatický majitel Casína, Sasuke. Měl černé vlasy, tmavé tajemné oči a na sobě měl černý oblek.
"Dobrý den pane. Snad se vám v mém podniku bude líbit" uvítal ho a vešel dopředu a blonďatý hned za ním.
"Kam to jdeme?" vyzvídal a čekal na odpověď majitele.
"Vedu vás k roletě. Vím, že zrovna tato hra vás dostane hned na poprvé a cítím, že taky něco vyhrajete. Modrooký nevěděl, co na to má říct a raději se zastavil u stolu s ruletou.
"Tak tady to je," ukázal Sasuke a popřál "hodně štěstí". Naruto ani nestihl poděkovat a majitel Casína byl pryč. Ostatní hráči zrovna u rulety dohráli a jeden z nich se zeptal: "Kdo chce hrát, tak zvedněte ruku". Blonďáček byl ještě v "transu", ale jakoby mu někdo tu ruku zvedl. Pravidla vůbec neznal, a proto ho hned vyhodili ze hry s tím, že zítra může přijít hrát zase, ale musí znát pravidla hry. V tom mu do ruky vletěla červená knížka s názvem "Jak se naučit hrát ruletu + 50 pravidel". Modrooký se jemně pousmál, protože dostal šanci.
"Tak a teď raději běž" řekl někdo od stolu a Naruto se odebral k odchodu. Majitele Casína už neviděl, ale když si na něj vzpomenul, tak měl takový hřejivý pocit u srdce.
Doma, hned jak přišel, si otevřel knížku a začal se učit. Ve svitu velké lampy u křesla se učil až do rána. Už se mu zavíraly oči. Nakonec usnul s knihou v náručí. Probudil se v jednu hodinu odpoledne. Odložil svou knížku na stolek vedle křesla a šel si vzít z lednice svůj nakoupený oběd, rybí prsty s bramborami a s tatrkou. Moc mu chutnalo a chutnalo mu ještě více, když pomyslel na Sasukeho. Najednou začal nad tím přemýšlet: "Co se to se mnou děje? Že by se mi Sasuke líbil? Jo, je pěknej. Teď mi to došlo. Já jsem gay! No, ale co už, prostě ho miluji. Musím ho nějak získat!" Hned, jak si to pomyslel, vzal knížku do ruky a do pěti hodin se ji stihl naučit celou nazpaměť i s různýma trikař. A to jen kvůli Sasukemu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama