______________________________

Jestli se chce někdo přidat, tak TADY
Dodělejte si profily
Vytvořte si už články na povídky atd.
Diskuze - chcete další lidi na blog nebo stačí?

________________________________1.díl - Oiroke no Yutsu - Doučování

16. dubna 2010 v 15:25 | Shabota Katame |  Shabota Katame Oiroke no Yutsu
Je tu nová povídka
s názvem Oiroke no Yutsu :-D

NaruSasu
Yaoi atd.. znáte to .-D

oiroke no yustu

Ano.
Byl jsem to já, kdo vymyslel Oiroke no Yutsu a všichni chlapi po ní šílí. Proč si myslíte, že to dělám? Jestli nevíte, tak vám to teda řeknu. JSEM GAY!

Zrovna když jsem byl na odlehlém místě, učil jsem se Oiroke no Yutsu. V momentě, když jsem byl k nakousnutí, prošel kolem mě černovlasý chlapec. Byl z mé školy a jmenoval se Sasuke Uchiha. Zůstal jsem v mé ženské podobě. Věděl jsem, že Sasuke není homosexuál ale heterosexuál. Díval se na mne jako na svatý obrázek a po chvíli odešel, protože nejspíš neměl čas. Tak jsem mou ženskou podobu opět proměnil v mou. Jenže Sasuke se vrátil a opět se podíval. Nevšiml jsem si toho. Odvrátil svůj zklamaný pohled a opět šel pryč.
***

Další den ráno jsem šel do školy. Začínalo to jako každý den. Přeslékl jsem se v šatně, vyšel do třídy, nachystal si věci a otevřel si sešit na učení. Ve třídě bylo pár lidí, ale mě si moc nevšímali. Těsně před zvoněním přišel můj vysněný kluk - Sasuke.
"Ahoj. Jak se máš?"
"Jo. Celkem fajn. Pěkné tričko," zalichotil mi.
"Ó díky. To jsi mi koupil na Vánoce," řekl jsem a středně jsem se pousmál. Sasuke se posadil a nachystal si věci. Seděl přede mnou, a tak jsem měl šanci se na něj neustále dívat. Do třídy vešel učitel a hned jsme psali písemku.
***
Po škole jsem zašel domů se najíst. Neustále jsem myslel na něho, ale pořád mi něco říkalo, že se mu líbím jenom v Oiroke podobě. Byla to pravda.
Opět jsem cvičil v parku. Teda většinou jsem byl v mé druhé podobě. Čekal jsem, než přijde. Mezitím jsem cvičil tancování a ladné pohyby a…
"Ahoj krásko," pozdravil mě roztomile Sasuke. Začervenal jsem se a naskočily mi růžové tváře.
"Ahoj brouku," odpověděl jsem a přiblížil se k němu blíž. On se taky ke mně přiblížil a chytl mě kolem pasu za pozadí.
Kdybych byl ve své mužské podobě, tak by se mi určitě postavil, ale teď se mi nemělo, co postavit.
"Jsi krásná a máš nádherné oči jako pomněnky," zalichotil mi.
"Děkuji." Chytl jsem ho na hruď a duševně jsem osahával jeho svalnaté tělo. Chtěl jsem něco říct, ale Sasuke mě předběhl.
"Já už musím," odmlkl se, "jít." Odlepil ode mne své jemné ruce a pomalu odcházel.
Já jsem se proměnil zpět do mé Naruto podoby. Stál mi. Snažil jsem se to překonat, ale nešlo to. Musel jsem jít domů se stojákem. Opět jsem se sám uspokojil svým masturbováním a usnul jsem.
Ráno jsem zase šel do školy obvyklým způsobem. Až na jediný, docela dost důležitý,
detail. Sasuke už seděl v lavici a… čekal na mne?
"Ahoj krásko," Posadil jsem se a podivně se na mne díval po zbytek dne denního režimu ve škole.
Došel jsem domů. Po celou tu dobu jsem smýšlel, co udělám, ale někdo zazvonil.
"Crrr." Otevřel jsem. Stál tam můj Sasuke s aktovkou na zádech.
"Ahoj Naruto."
"Ahoj." Pozval jsem ho dovnitř.
"Chtěl jsem se zeptat, jestli bys mě nemohl učit matematiku. Jsem na ní úplně stupidní a nechci propadnout," zeptal se mě a odložil si batoh vedle psacího stolu.
"Jasně že. Ne že bych ji třikrát uměl, ale co bych pro tebe neudělal," odpověděl jsem. "A co přesně nechápeš?" Posadili jsme se ke stolu a on vytáhl sešit.
"No, tak toto. Tohle. To jen trochu a to poslední vůbec," zalhal mi tak, že jsem to poznal, ale dělal jsem, že o tom nevím. Začal jsem pomalu vysvětlovávat a on dělal blbého.
***
"Nechceš se dívat na film? Dostal jsem nějaký od Gaary. Jsem zvědavý, o čem to bude," zeptal jsem se a doufal, že řekne kladnou odpověď.
"Klidně. Matiky už mám dneska fakt dost. A jak se jmenuje?" Rozevřel jsem notebook a zastrčil DVD.
"Ehm. Pink Boys," odpověděl jsem a spustil jsem to. Začaly běhat titulky. Konečně začal film a já se posadil, že to bude fajn. Ale. Sasukemu začal zvonit telefon.
"Haló?" zeptal se a já jsem slyšel jenom bzučení z mobilu.
"Naruto. Musím domů. Za hodinu jedu na chatu s mamou a tatou. No a… nechceš jet taky?" otázal se mě a já jsem pocítil naději. Všechno jsme vyřešili po telefonu s rodiči a už jsme seděli v autě.


..pokračování příště...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama